گروه طراحی داخلی لارن

طراحی کلینیک دندانپزشکی و پزشکی، دکوراسیون داخلی اداری و مسکونی

طراحی تخصصی کلینیک دندانپزشکی در اصفهان

گروه لارن، تا کنون عهده دار طراحی فضای داخلی کیلینیک های دندانپزشکی شاخص شهر اصفهان بوده است و برای خدمت رسانی به جامعه دندانپزشکی به بهترین نحو تلاش می کند.

6
مسکونی

طراحی داخلی فضای مسکونی

9
طراحی کلینیک دندانپزشکی

طراحی و بازسازی

4
کلینیک تخصصی کودکان

طراحی مطب دندانپزشکی کودک با المان های جذاب

6
ساخت مجتمع مسکونی

طراحی و ساخت مجتمع های آپارتمانی

پیشینه

گروه مهندسی پیشگامان عمران اصفهان در سال ۱۳۸۷ با فعالیت در زمینه طراحی،نظارت و اجرای پروژه های مسکونی،مراکز درمانی، تفریحی،باغ و ویلا کار خود را در اصفهان آغاز نمود.
گروه مهندسی پیشگامان عمران ، اهداف خودرا با تکیه بر دانش بومی ، تجربه و تعهد نیرو های خود جهت نیل به اهداف ارزشمندی از جمله ایجاد فضایی دلنشین، درک لذت بیشتر از محیط پیرامون، برقراری ارتباط با محیط بیرون و … پایه ریزی نمود.

در سال۱۳۹۰ بخش تخصصی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شرکت، با نام رسمی لارن، شکل گرفت تا تجربه متفاوتی را برای علاقمندان و دوستداران تغییر و تحول رقم بزند.
و امروز افتخار دارد حجم زیادی از فضاهای مسکونی اداری و مطب های پزشکی و دندانپزشکی را طراحی و بازسازی نموده است.

طراحی تخصصی کلینیک دندانپزشکی در اصفهان

لارن به صورت تخصصی به طراحی کلینیک های دندانپزشکی می پردازد. مهارت لارن در ترکیب اصول علمی و زیبایی شناختی برای طراحی محیط های درمانی، این شرکت را شناخته  شده ترین مجموعه طراح محیط های دندانپزشکی در اصفهان و پیشرو در عرصه نوآوری و ابتکار ساخته است. با توجه به کوچک بودن فضاهای استفاده شده، طراحی کاربردی و استفاده بهینه از فضا یکی از مهمترین اصول رعایت شده توسط لارن است.

 

شما می توانید برای اطلاع رسانی از نحوه خدمت رسانی لارن با ما تماس بگیرید.

درخواست مشاوره و بازدید رایگان
مشاهده نمونه کارهای کلینیک دندانپزشکی در اصفهان